Amptelike webwerf van die Afrikaanse Protestantse Kerk

Namibië Gemeentes:

GOBABIS: 13/07/1992 B18 D3
Eredienste: Saal: Huis Deon Louw Gobabis, 09:00.
Leraar: Ds. HE von Wielligh (beperkte dienstermyn).
Skriba/kassier: Mev. R Oberholzer Posbus 1489 Gobabis Namibië 9000; e-pos: gobabis@apk.co.za
Voorsitter van kerkraad: Ds. HE von Wielligh.


GROOTFONTEIN: 23/06/1991 B52 D18
Eredienste: AP kerksaal Grootfontein, 10:30.
In kombinasie met Outjo.
Leraar: Vakant.
Skriba: FJ du Raan Posbus 403 Grootfontein Namibië 9000; e-pos: grootfontein@apk.co.za
Kassier: Mev. A Botha. 
Voorsitter van kerkraad: Vakant.


KEETMANSHOOP: 04/06/1989 B34 D8
Eredienste: Maritz Country Lodge Keetmanshoop, 09:00 (elke laaste Sondag van die maand).
Leraar: Vakant.
Skriba: Mev. L Radford Posbus 1399 Keetmanshoop Namibië 9000; e-pos: keetmanshoop@apk.co.za
Kassier: Mev. G Binneman. 
Voorsitter van kerkraad: Oudl. AG Radford.


LEONARDVILLE: 16/06/1991 B132 D47
Eredienste: Leonardville, Aranos, Mariental en Maltahöhe, 09:00/11:00; 16:00/18:00.
Leraar: Ds. AP Boshoff.
Skriba/kassier: JMA Spangenberg Posbus 633 Mariental 9000; e-pos: leonardville@apk.co.za
Voorsitter van kerkraad: Oudl. PJ Jansen.


MALTAHÖHE: kyk Leonardville.


 * OUTJO: 20/11/1988 B60 D15
Eredienste: AP kerksaal Outjo, 09:30; 18:00 (winter); 19:00 (somer).
In kombinasie met Grootfontein.
Leraar: Vakant.
Skriba/kassier: JG van Niekerk Posbus 285 Outjo Namibië 9000; e-pos: outjo@apk.co.za
Voorsitter van kerkraad: Oudl. JS Linde.


STAMPRIET: kyk Leonardville.


WALVISBAAI: kyk Welwitschia.


WELWITSCHIA: 05/12/1993 B13 D2
Eredienste: AP kerksaal Walvisbaai, 10:00.
Leraar: Vakant. 
Skriba/kassier: FJ Jooste Posbus 3599 Walvisbaai Namibië 9000; e-pos: welwitschia@apk.co.za 
Voorsitter van kerkraad: Oudl. AC du Preez.


WINDHOEK: 23/07/1989 B129 D39
Eredienste: Boys Scoutsaal Judtstraat Suiderhof, Windhoek: 09:00; Hentiesbaai: 09:00.
Leraar:
Ds. WJ Theron.
Skriba:
Mev. M Lassen Posbus 30603 Pionierspark Windhoek Namibië 9000; e-pos: windhoek@apk.co.za
Kassier:
A de Klerk.
Voorsitter van kerkraad:
Oudl. PJ van Zyl.


 

TOP